Erasmus+

2Good2Go

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt Too Good To Go - Waste Free Economy Transformation for SMEs - koordynowany przez PAIZ Konsulting - ma na celu zachęcenie liderów MŚP do opracowania polityk gospodarki bezodpadowej oraz planów działania dla swoich organizacji, rozpoczęcia procesu transformacji i dawania przykładu innym MŚP.

więcej

L2C

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt L2C (Linear Turns Circular - Fostering SMEs Circular Economy Transition) ma na celu rozwijanie kompetencji liderów MŚP niezbędnych do udanego wdrożenia gospodarki obiegu zamkniętego.

więcej

MobiLEx

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt MobiLEx (Mobile learning system for reinforcing skills retention) realizowany jest przez PAIZ Konsulting wspólnie z Partnerami z  Niemiec, Wloch i Grecji. Celem projektu, realizowanego w latach 2021-2023, jest rozwój kompetencji cyfrowych trenerów VET i udostępnienie im narzędzia do projektowania procesu wdrażania umiejętności nabytych na szkoleniach.

więcej

REMOWA

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt REMOWA (Remote working management skills for HR professionals) realizowany jest przez PAIZ Konsulting wspólnie z Partnerami z Niemiec, Portugalii i Polski. Celem projektu, realizowanego w latach 2020-2023, jest stworzenie kursu online oraz narzędzi dla menedżerów, podnoszących ich kompetencje w zakresie zarządzania praca zdalną.

więcej

GoBeEco

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt GoBeEco (Gamification of eco-friendly habits in adult education) realizowany jest przez PAIZ Konsulting wspólnie z Partnerami z  Niemiec, Portugalii i Polski. Celem projektu, realizowanego w latach 2020-2023, jest rozwój kompetencji cyfrowych edukatorów, tak aby byli w stanie zainspirować osoby uczące się do zmiany zachowań na proekologiczne.

więcej

THENOVA

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt THENOVA (Theater-based training for supporting innovations in enterprises) realizowany jest przez PAIZ Konsulting wspólnie z Partnerami z  Niemiec, Austrii, Grecji i Polski. Celem projektu, realizowanego w latach 2020-2023, jest rozwój kompetencji trenerów pracujących dla MŚP w zakresie projektowania i prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem technik teatralnych.

więcej

MindtheDATA

Projekt zakończony

‘MindtheData - Creating a data protection culture among SME’s to europejski projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach program Erasmus+. Celem projektu jest wsparcie MŚP (mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw) we...

więcej

CULT-APP

Projekt zakończony

Experiencing augmented reality on cultural heritage applications in iVET (CULT-APP) to projekt, którego celem było promowanie dziedzictwa kulturowego wśród uczniów, nauczycieli i trenerów za pomocą rzeczywistości rozszerzonej.

więcej

DigiFind

Projekt zakończony

W latach 2018-2021 wspólnie z Partnerami z Polski, Włoch, Bułgarii, Niemiec i Rumunii realizowaliśmy projekt Enhance Adult Learners Digital Skills for Furniture Industry (DigiFind).
 

 

więcej

ELSS

Projekt zakończony

PAIZ Konsulting była koordynatorem projektu Extended Learning Support System (ELSS), finansowanego ze środków programu Erasmus+. Projekt realizowany był w latach 2016-2019 wspólnie z 4 Partnerami z Włoch i Grecji.

więcej

KeySTART2Work

Projekt zakończony

Key Skills & Employability Assessment Service for Young and Adult Learners (KeySTART2Work) to realizowany przez PAIZ Konsulting w ramach programu Erasmus+ wspólnie z Partnerami z Hiszpanii, Włoch, Austrii i Grecji projekt skoncentrowany na diagnozie i rozwijaniu kompetencji przekrojowych kluczowych dla zatrudnienia.

więcej

A od listopada 2020...

W listopadzie zaczynamy pracę nad 3 nowymi projektami Erasmus+: " THENOVA - Theater-based training for supporting innovations in enterprises", " GOBeEco - Gamification of eco-friendly habits in adult education" oraz " REMOWA - Remote working...

więcej
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij