Monika Nurzyńska

Współpracuję z PAIZ od prawie 20 lat (a nawet o jeden dzień dłużej:)).

 

Największym wyzwaniem jest dla mnie

- zrozumieć świat i ludzi,
- nie oceniać innych,
- rozwijać się, pomimo trudności.

Moje kompetencje:

szeroki wachlarz umiejętności inter- i intrapersonalnych, sztuka organizacji czasu i pracy własnej i zespołu, praca w zespole i budowanie zespołów, umiejętności komunikacyjne, automotywacja, kreatywność, dokładność i sumienność, elastyczność, wdrażanie i rozliczanie projektów dofinansowanych z Funduszy UE.

Doświadczenie:

Doświadczenie zdobywałam pracując z ludźmi. Po ponad dwudziestu latach pracy widzę zmiany jakie zaszły we mnie i w otaczającej rzeczywistości. Zmiana jest jedyną stałą rzeczą w życiu. Moje role zawodowe to: specjalista ds. szkoleń i kongresów, kierownik biura, specjalista ds. projektów unijnych. Pracując z tym samym zespołem przez tak długi czas, mogłam doskonalić elastyczność w relacjach z ludźmi, a pełniąc różne obowiązki mogłam rozwijać zarówno umiejętności miękkie, jak i analityczne i organizacyjne. Satysfakcję daje mi różnorodność poznawanych obszarów i możliwość sprawdzenia się w nowych i kryzysowych sytuacjach.

Kogo chciałabym poznać osobiście?

Jest wiele osób, które chciałabym poznać. Tych, których nie mogę poznać osobiście staram poznać się poprzez poznawanie ich twórczości (Osiecka, Grodzieńska, Czubaszek, Wasowski, Przybora, Filip Springer, Joanna Bator).

Galeria

Paiz
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij