Piotr Lewandowski

Z PAIZ Konsulting współpracuję od 2010 roku.

 

 

Doświadczenie:

Od 2001 roku jestem związany z branżą nowych technologii w edukacji. W latach 2001 - 2005 współtworzyłem pierwszy w Polsce projekt studiów on-line - Polski Uniwersytet Wirtualny. W ramach tego projektu odpowiedzialny byłem za tworzenie rozwiązań z zakresu e-learningu, projektowanie oraz programowanie szkoleń on-line, a także za opracowanie i wdrożenie strategii z zakresu e-marketingu.

Zdobyte tam doświadczenie zaowocowało ukierunkowaniem mojej specjalizacji w stronę tworzenia rozwiązań na rzecz e-edukacji. Od tego czasu zrealizowałem dziesiątki projektów e-learningowych dla grup docelowych ze wszystkich szczebli edukacji (uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentów oraz dla osób dorosłych). Obok projektowania i programowania e-learningu specjalizuje się również w tworzeniu aplikacji webowych: przede wszystkim edukacyjnych oraz wspierających procesy edukacyjne.

Zrealizowane projekty pozwoliły mi zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania projektami e-learningowymi oraz projektami informatycznymi, projektowania oraz programowania szkoleń oraz aplikacji edukacyjnych, a także z zakresu UX i usability. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się jako trener szkoleń z zakresu projektowania stron i aplikacji www. Szkolenia z tego zakresu prowadzę od 2001 roku.

W tworzonych rozwiązaniach kieruję się dwoma zasadami: prostota - skupiam się na rozwiązaniu konkretnego problemu, oraz nieszablonowość - szukam miejsc na dodanie  kreatywnych rozwiązań w obszarach, którzy inni postrzegają jako codzienne” i rutynowe.

Galeria

Piotr Lewandowski
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij