Przemek Momora

Z PAIZ współpracuję od 2010 roku.

 

 

Od ponad 15 latu zdobywam doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu produktów internetowych na wszystkich etapach rozwoju. Swoją drogę zaczynałem od projektowania graficznego DTP i tworzenia projektów e-learningowych dla sektora edukacji i biznesu. Dzięki temu zdobyłem szerokie doświadczenie w obszarach projektowania multimediów: grafiki, animacji oraz marketingu internetowego. Mam na koncie wiele projektów szkoleń on-line, stron internetowych, aplikacji edukacyjnych i interfejsów. Zwykle pracuję w zespołach projektowych, co daje mi mocne podstawy do znajomości ich specyfiki i wyzwań. 

Obecnie poruszam się w obszarach projektowania i tworzenia angażujących, przyjaznych dla użytkownika i przydatnych interfejsów użytkownika (projektowanie UI / UX). Pozwala mi to łączyć pasję pokonywania barier i wyzwań produktów internetowych z tworzeniem kreatywnych i ciekawych rozwiązań pod względem graficznym i funkcjonalnym.

W pracy motywuje mnie chęć szukania nowych rozwiązań dla realnych potrzeb klientów. Kieruję się minimalizmem oraz szerszym spojrzeniem na problem, łącząc doświadczenie z wielu dziedzin jednocześnie. 

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą trójki dzieci i wiernym mężem jednej żony.

Galeria

Paiz
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij