Rafał Wach

W PAIZ Konsulting pracuję od 2011 roku.

 

 

Wiedzę zdobywałem…
studiując psychologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, biorąc udział w szkoleniach i warsztatach oraz w szkole językowej.

Doświadczenie:
Zdobywałem je odbywając staż w charakterze doradcy zawodowego w Powiatowym Urzędzie Pracy w Lublinie, pracując jako psycholog w projekcie dofinansowanym z UE skierowanym do osób bezrobotnych, konsultant ds. telefonicznej obsługi klienta indywidualnego Orange oraz specjalista ds. szkoleń/specjalista ds. sprzedaży w firmach szkoleniowych. Od kilku lat zdobywam wiele nowych doświadczeń uczestnicząc w realizacji projektów międzynarodowych.

Moje kompetencje:
umiejętności sprzedażowe, komunikacja i praca w zespole, poszukiwanie i selekcja informacji, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, obsługa systemów CRM, otwartość na doświadczenia, kreatywność, sumienność.

Sukces w pracy mierzę sukcesami klientów i powodzeniem projektów, w które jestem zaangażowany.

Kieruję się wartościami:
odpowiedzialność, szczerość, uczciwość.

 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij