paiz konsulting, firma szkoleniowa lublin, firma doradcza lublin, instytut zarządzania lublin, szkolenia dla menedżerów lublin, szkolenia ze sprzedaży lublin, szkolenia liderów lublin, akademia menedżera lublin, grywalizacja lublin, gamifikacja lublin

Piotr Lewandowski

Z PAIZ Konsulting współpracuję od 2010 roku.

Doświadczenie:

Od 2001 roku jestem związany z branżą nowych technologii w edukacji. W latach 2001 - 2005 współtworzyłem pierwszy w Polsce projekt studiów on-line - Polski Uniwersytet Wirtualny. W ramach tego projektu odpowiedzialny byłem za tworzenie rozwiązań z zakresu e-learningu, projektowanie oraz programowanie szkoleń on-line, a także za opracowanie i wdrożenie strategii z zakresu e-marketingu.

Zdobyte tam doświadczenie zaowocowało ukierunkowaniem mojej specjalizacji w stronę tworzenia rozwiązań na rzecz e-edukacji. Od tego czasu zrealizowałem dziesiątki projektów e-learningowych dla grup docelowych ze wszystkich szczebli edukacji (uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, liceów, studentów oraz dla osób dorosłych). Obok projektowania i programowania e-learningu specjalizuje się również w tworzeniu aplikacji webowych: przede wszystkim edukacyjnych oraz wspierających procesy edukacyjne.

Zrealizowane projekty pozwoliły mi zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania projektami e-learningowymi oraz projektami informatycznymi, projektowania oraz programowania szkoleń oraz aplikacji edukacyjnych, a także z zakresu UX i usability. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielę się jako trener szkoleń z zakresu projektowania stron i aplikacji www. Szkolenia z tego zakresu prowadzę od 2001 roku.

W tworzonych rozwiązaniach kieruję się dwoma zasadami: prostota - skupiam się na rozwiązaniu konkretnego problemu, oraz nieszablonowość - szukam miejsc na dodanie kreatywnych rozwiązań w obszarach, którzy inni postrzegają jako codzienne” i rutynowe.