paiz konsulting, firma szkoleniowa lublin, firma doradcza lublin, instytut zarządzania lublin, szkolenia dla menedżerów lublin, szkolenia ze sprzedaży lublin, szkolenia liderów lublin, akademia menedżera lublin, grywalizacja lublin, gamifikacja lublin

Przemek Momora

Z PAIZ współpracuję od 2010 roku.

Od ponad 15 latu zdobywam doświadczenie w projektowaniu i rozwijaniu produktów internetowych na wszystkich etapach rozwoju. Swoją drogę zaczynałem od projektowania graficznego DTP i tworzenia projektów e-learningowych dla sektora edukacji i biznesu. Dzięki temu zdobyłem szerokie doświadczenie w obszarach projektowania multimediów: grafiki, animacji oraz marketingu internetowego. Mam na koncie wiele projektów szkoleń on-line, stron internetowych, aplikacji edukacyjnych i interfejsów. Zwykle pracuję w zespołach projektowych, co daje mi mocne podstawy do znajomości ich specyfiki i wyzwań.

Obecnie poruszam się w obszarach projektowania i tworzenia angażujących, przyjaznych dla użytkownika i przydatnych interfejsów użytkownika (projektowanie UI / UX). Pozwala mi to łączyć pasję pokonywania barier i wyzwań produktów internetowych z tworzeniem kreatywnych i ciekawych rozwiązań pod względem graficznym i funkcjonalnym.

W pracy motywuje mnie chęć szukania nowych rozwiązań dla realnych potrzeb klientów. Kieruję się minimalizmem oraz szerszym spojrzeniem na problem, łącząc doświadczenie z wielu dziedzin jednocześnie.

Prywatnie jestem szczęśliwym tatą trójki dzieci i wiernym mężem jednej żony.