paiz konsulting, firma szkoleniowa lublin, firma doradcza lublin, instytut zarządzania lublin, szkolenia dla menedżerów lublin, szkolenia ze sprzedaży lublin, szkolenia liderów lublin, akademia menedżera lublin, grywalizacja lublin, gamifikacja lublin

REMOWA

Projekt REMOWA (Remote working management skills for HR professionals) realizowany jest przez PAIZ Konsulting wspólnie z Partnerami z Niemiec, Portugalii i Polski. Celem projektu, realizowanego w latach 2020-2023, jest stworzenie kursu online oraz narzędzi dla menedżerów, podnoszących ich kompetencje w zakresie zarządzania praca zdalną. Więcej informacji na stronie projektu i na Facebooku.

Rezultaty projektu:

1.Oparte na badaniach cele edukacyjne w zakresie umiejetności zarządzania pracą zdalną dla profesjonalistów zarządzajacych zasobami ludzkimi.

2. Struktura programu nauczania ( sylabus) materiały do nauki i oceny, gra edukacyjna, podręcznik trenera z wytycznymi jak je wykorzystać w programach szkoleniowych.

3. Materiały edukacyjne w formie otwartych zasobów edukacyjnych (OZE), opracowane w 7 europejskich jezykach: angielskim,polskim,francuskim,portugalskim,greckim,chorwackim i słoweńskim.

4. Opracowanie i testowanie masowego otwartego kursu online (MOOC).

5.Zestaw narzędzi ułatwiajacych zarzadzanie pracą zdalną, w tym narzędzie do samooceny, przewodnik po najlepszych praktykach, protokoły, wytyczne i listy kontrolne ułatwiające praktyki i procesy pracy zdalnej.

6. Organizacja wydarzeń w krajach Partnerów w celu promocji rezultatów projektu Remowa i wzmocnienia współpracy z odpowiednimi instytucjami i organizacjami.

Zarzadzanie pracą zdalną - raport