CULT-APP

Experiencing augmented reality on cultural heritage applications in iVET (CULT-APP) to realizowany przez PAIZ Konsulting  w latach 2018-2021 wspólnie z Partnerami z Włoch, Niemiec, Holandii i Bułgarii projekt, którego celem jest promowanie dziedzictwa kulturowego wśród uczniów, nauczycieli i trenerów za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. W ramach projektu powstanie kompendium aplikacji AR poświęconych dziedzictwu kulturowemu oraz program szkoleniowy online dla nauczycieli oraz, stworzony przez uczniów, projekt z wykorzystaniem rzeczywistości rozszerzonej poświęcony dziedzictwu kulturowemu.

Pierwszy z rezulatów pracy intelektualnej, kompendium zastosowań rzeczywistości rozszerzonej w nauczaniu i promowaniu dziedzictwa kulturowego, dostępny jest pod tym linkiem.

Więcej informacji o projekcie na stronie cultapp.eu oraz na stronie projektu na Facebooku.

Galeria

CA logo
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij